Kædemotor WMX 826-1G500S 03, 1A 500mm single grå
/Styk
Programmerbar 24V DC kædemotor for påbygning på vinduesprofiler til komfortventilation.
5 stk. på lager online
Føres ikke i butik
Lagerstatus online
Levering 1-2 hverdage
På lager
5 stk.
Lagerstatus butik
Føres ikke i butik
Specifikationer
  • Overflade
    Grå-lakeret
Varebeskrivelse
Levering & Retur
Betalingsmuligheder
Window Master
/Styk
5 stk. på lager online
Lagerstatus online
Levering 1-2 hverdage
På lager
5 stk.
Lagerstatus butik
Lagerstatus
Vis kun butikker med varen på lager
Beskrivelse